Репетитор з математики

Хвороба, пропуск в школі або недоступне пояснення матеріалу вчителем призводять до прогалин у знаннях. Такі упущення поступово накопичуються. Дитина перестає розуміти математику, погіршуються оцінки, предмет стає ненависним. Але, що найгірше, падає самооцінка дитини і його впевненість у власних силах.

Що робити? Висновок очевидний, потрібен професійний репетитор з математики!

Репетитор по математике

Чому звертаються в нашу Студію знань?

У Києві багато репетиторів з математики, але наша Студія знань пропонує ряд безперечних переваг:

Індивідуальний підхід до кожного учня

Висококваліфіковані професіонали з багаторічним досвідом роботи

Індивідуальний графік занять

Гарантія результату

Оставить заявку

За кожним учнем закріплюється персональний менеджер, який буде координувати графік занять, успішність, ефективність, а також оперативно реагувати на побажання.

Репетитор з математики дозволяє не тільки заповнити прогалини у знаннях, але й допомагає:

засвоїти будь-який, навіть найскладніший матеріал легко

навчитися бачити різні варіанти вирішення одного завдання

розвинути критичне мислення

розкрити інтерес

зрозуміти причинно-наслідкові зв'язки між різними поняттями в математиці

підготувати до контрольної чи самостійної роботи

Залежно від віку дитини, репетитор допоможе підготуватися до іспитів або контрольним з математики, а також вступити до ВНЗ, де цей предмет є одним з профільних.

Вартість 500 грн за 60 хвилин
Перша зустріч безкоштовно

Принципи роботи наших репетиторів

Принципы работы наших репетиторов

Індивідуальний підхід до кожного учня - головний принцип, на основі якого і надаються всі послуги репетиторства в нашій студії. Дуже важливо, щоб репетитор з математики міг не тільки доступно пояснити матеріал, а вмів знайти підхід до дитини. Так, наприклад, одним дітям потрібно буквально на пальцях розкласти тему. Інші ж учні схоплюють все на льоту і їм важлива не теорія, а миттєве включення в практику. Все це враховується в студії знань в Києві.

Наші репетитори - це справжні професіонали, які працюють з дітьми не один рік. Вони є авторами навчальних методик, які довели свою ефективність. Регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і безперервно відстежують всі нововведення в сфері освіти.

Оставить заявку

СКАЙП или ВЖИВУЮ
ОНЛАЙН або НАЖИВО

Заняття з репетитором можуть проходити онлайн по скайпу із застосуванням нових технологій або наживо в офісі або у Вас вдома. У деяких випадках ефективно і комбінування форм навчання.

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

З 10 претендентів ми приймаємо на роботу максимум 1 репетитора. Багато репетиторів з мережі зацікавлені в отриманні легкого заробітку, і самі не знають до якого кінцевого результату вони з Вами йдуть. Ми обов'язково перевіряємо освіту, досвід, вміння, знання, посвідчення особи та стан здоров'я вчителя.

Бесплатная первая встреча
Безкоштовна перша зустріч

На першій зустрічі відбувається знайомство, тестування, визначення мети занять, підписання договору. Ми рекомендуємо, щоб на зустрічі були присутні хтось із батьків, учень і вчитель.

Мини-классы в центре Киева
Міні-класи в центрі Києва

Ви завжди можете відвідати наш офіс, подивитися наші класи, познайомитися з нами, вирішити будь-які організаційні питання. Ваша дитина може займатися у нас в офісі за затвердженим графіком. Ми створили всі умови, щоб учень не відволікався та був максимально зосереджений на уроці.

Персональный менеджер
Персональний менеджер

З моменту підписання договору всі моменти щодо графіку, організації занять, контролю динаміки, комунікації з батьками візьме на себе наш менеджер. Ви можете в будь-який момент додати / змінити предмет, кількість годин, аргументовано замінити вчителя, призупинити заняття, зателефонувавши Вашому персональному менеджеру.

Гарантия результата
Гарантія результату

Наші репетитори, як і батьки, налаштовані насамперед на результат. На першій зустрічі батьки вже будуть знати, до якої мети ми йдемо і скільки необхідно часу, щоб досягти цієї мети. Ми намагаємось зробити все, що від нас залежить і допомогти учневі.

Чому наші репетитори?

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

Кожен репетитор пройшов у нас особисту співбесіду

Гарантия результата обучения
Гарантія результату навчання

Використовуємо ефективні методики і новітні інструменти

Персональный менеджер
Персональний менеджер

допоможе в будь-якій ситуації і правильно організує навчальний процес

 

Чому наші репетитори?

 

1

Перевірені репетитори

 
2

Гарантія результату

 
3

Персональний менеджер

 

Залишити заявку