Шкільні предмети

Студія знань "Репетитор" пропонує репетиторські послуги для школярів 5-11 класів з математики, фізики, хімії, георгафії, біології та інших шкільних предметів. Всі наші учителі працюють в штаті, чим забезпечується повний контроль за динамікою та якістю надання репетиторських послуг. Досвідчені, перевірені репетитори використовують ефективні методи та інструменти для досягнення бажаного результату з урахуванням індивідуальних особливостей учня. 

 

Школьные предметы

Результатом спільної роботи репетитора і учня стає:

висока успішність у школі

інтерес до навчання, до предмета

відсутність стресових ситуацій, пов'язаних з нерозумінням матеріалу

Але головне те, що учень відчуває впевненість у власних силах та знаннях. 

Що дає репетитор з шкільних предметів?

Якщо у Вас виникла одна з ситуацій нижче, то наші репетитори зможуть Вам допомогти:

необхідно опрацьовувати домашнє завдання

відпрацювати до автоматизму матеріал, що залишився незрозумілим

пройти теми, які були пропущені в школі

прогнати весь матеріал за рік за будь-який клас

ще 2-3 рази пояснити складну тему і відпрацювати на практиці

підготувати до контрольної чи самостійної роботи

Наш репетитор буде терпляче і поступово працювати з учнем без шантажу і маніпуляцій. Кількість необхідних занять залежить від поставленої мети і можливостей учня.

Перша зустріч безкоштовно

Хочете, щоб у дитини були хороші знання і високі бали?

Хотите, чтобы у ребенка были и хорошие знания и высокие баллы?

Ми знаємо, що шкільна програма насичена і динамічна. Буквально кожен урок - це нова тема, яка потребує повного занурення в неї, а в більшості випадків на практиці для самостійного вивчення. На жаль, у вчителів досить часто просто не вистачає годин для того, щоб розкласти весь матеріал по поличках і достукатися до кожного учня, враховуючи його індивідуальні можливості.

Репетитори від Студії знань - найвірніше рішення в ситуації, коли в школі недостатньо годин. Саме перевірений репетитор допоможе учневі заповнити "прогалини" в знаннях, а батьків позбавить необхідності сідати за уроки та дозволить зберегти відносини з дитиною.

Переваги Студії знань «Репетитор» в Києві:

СКАЙП или ВЖИВУЮ
ОНЛАЙН або НАЖИВО

Заняття з репетитором можуть проходити онлайн по скайпу із застосуванням нових технологій або наживо в офісі або у Вас вдома. У деяких випадках ефективно і комбінування форм навчання.

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

З 10 претендентів ми приймаємо на роботу максимум 1 репетитора. Багато репетиторів з мережі зацікавлені в отриманні легкого заробітку, і самі не знають до якого кінцевого результату вони з Вами йдуть. Ми обов'язково перевіряємо освіту, досвід, вміння, знання, посвідчення особи та стан здоров'я вчителя.

Бесплатная первая встреча
Безкоштовна перша зустріч

На першій зустрічі відбувається знайомство, тестування, визначення мети занять, підписання договору. Ми рекомендуємо, щоб на зустрічі були присутні хтось із батьків, учень і вчитель.

Мини-классы в центре Киева
Міні-класи в центрі Києва

Ви завжди можете відвідати наш офіс, подивитися наші класи, познайомитися з нами, вирішити будь-які організаційні питання. Ваша дитина може займатися у нас в офісі за затвердженим графіком. Ми створили всі умови, щоб учень не відволікався та був максимально зосереджений на уроці.

Персональный менеджер
Персональний менеджер

З моменту підписання договору всі моменти щодо графіку, організації занять, контролю динаміки, комунікації з батьками візьме на себе наш менеджер. Ви можете в будь-який момент додати / змінити предмет, кількість годин, аргументовано замінити вчителя, призупинити заняття, зателефонувавши Вашому персональному менеджеру.

Гарантия результата
Гарантія результату

Наші репетитори, як і батьки, налаштовані насамперед на результат. На першій зустрічі батьки вже будуть знати, до якої мети ми йдемо і скільки необхідно часу, щоб досягти цієї мети. Ми намагаємось зробити все, що від нас залежить і допомогти учневі.

Учням 5-11 класів

Математика

Українська мова та література

Фізика

Хімія

Біологія

Історія України

Англійська мова

 

Географія