Підготовка до ЗНО та ДПА

Підготовка до ЗНО у нас - це перш за все перевірені досвідчені вчителі. ЗНО з математики, української мови та історії України - це обов'язкові предмети для всіх випускників. Цього року складаємо мультитест, але це не означає, що готуваись непотрібно. Зовнішне незалежне оцінювання - це складний комплексний іспит. Проводимо онлайн підготовку на найвищому рівні, тому що наші репетитори професіонали.

Підготовка до ЗНО з будь-якого предмету починається з визначення поточного рівня знань, тому що деякі учні помилково обирають предмет,  до якого вони не встигнуть грунтовно підготуватись. Звісно, що готуватись з репетитором завжди ефективніше, ніж на групових заняттях на курсах, але багато залежить від можливостей учнів та батьків, їхньої мети. Наші досвідчені викладачі з великим досвідом, визначивши слабкі місця у конкретного учня, враховуючи особливості сприйняття та нахили, відпрацюють упущені теми за попередні класи, та потім перейдуть безпосередньо до методики виконання завдань з ЗНО минулих років. Багато учнів не приділяють належну увагу саме методиці виконання завдань, втрачаючи час та бали.

Якщо Ви не знаєте де та ЯК підготувати дитину до складання Мультитесту ЗНО в Києві на 185+ балів, залишайте заявку - консультація безкоштовна!  

ЗНО

Результат гарантуємо

Вам потрібен високий бал з математики для вступу на бюджет?

Шукаєте якісні курси з підготовки до ЗНО 2022?

Підтягуємо тільки потрібне

Відпрацьовуємо всі упущені теми за попередні роки.

Ви будете точно знати скільки годин буде потрібно на підготовку до ЗНО з математики або української мови.

Рішення будь-яких завдань

Підготувати до мультитесту?

Комплексний та системний підхід до навчання.

Телефонуйте зараз 063 213 0123

З яких предметів можлива підготовка?

Наші професійні репетитори проводять онлайн підготовку ЗНО з будь-якого предмету:

Математика

Українська мова та література

Фізика

Хімія

Біологія

Історія України

Англійська мова

 

Географія

Підготуватись до ЗНО 2022 онлайн в експрес форматі або з репетитором від нашої Студії знань за 20 годин можливо!

Дитина складе на 185+ балів, якщо пройти підготовку у нас!

Перша зустріч безкоштовно

Переваги Студії знань «Репетитор»:

СКАЙП или ВЖИВУЮ
ОНЛАЙН або НАЖИВО

Заняття з репетитором можуть проходити онлайн по скайпу із застосуванням нових технологій або наживо в офісі або у Вас вдома. У деяких випадках ефективно і комбінування форм навчання.

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

З 10 претендентів ми приймаємо на роботу максимум 1 репетитора. Багато репетиторів з мережі зацікавлені в отриманні легкого заробітку, і самі не знають до якого кінцевого результату вони з Вами йдуть. Ми обов'язково перевіряємо освіту, досвід, вміння, знання, посвідчення особи та стан здоров'я вчителя.

Бесплатная первая встреча
Безкоштовна перша зустріч

На першій зустрічі відбувається знайомство, тестування, визначення мети занять, підписання договору. Ми рекомендуємо, щоб на зустрічі були присутні хтось із батьків, учень і вчитель.

Мини-классы в центре Киева
Міні-класи в центрі Києва

Ви завжди можете відвідати наш офіс, подивитися наші класи, познайомитися з нами, вирішити будь-які організаційні питання. Ваша дитина може займатися у нас в офісі за затвердженим графіком. Ми створили всі умови, щоб учень не відволікався та був максимально зосереджений на уроці.

Персональный менеджер
Персональний менеджер

З моменту підписання договору всі моменти щодо графіку, організації занять, контролю динаміки, комунікації з батьками візьме на себе наш менеджер. Ви можете в будь-який момент додати / змінити предмет, кількість годин, аргументовано замінити вчителя, призупинити заняття, зателефонувавши Вашому персональному менеджеру.

Гарантия результата
Гарантія результату

Наші репетитори, як і батьки, налаштовані насамперед на результат. На першій зустрічі батьки вже будуть знати, до якої мети ми йдемо і скільки необхідно часу, щоб досягти цієї мети. Ми намагаємось зробити все, що від нас залежить і допомогти учневі.

Чому наші репетитори?

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

Кожен репетитор пройшов у нас особисту співбесіду

Гарантия результата обучения
Гарантія результату навчання

Використовуємо ефективні методики і новітні інструменти

Персональный менеджер
Персональний менеджер

допоможе в будь-якій ситуації і правильно організує навчальний процес

Залишити заявку