Підготовка до школи

Коли ви збираєтеся вступати до школи, то абсолютно праві, що вважаєте даний етап дуже важливим і відповідальним кроком. При цьому, не так важливо, щоб дитина вміла писати і рахувати, скільки необхідно щоб була морально і психологічно, і фізично готова сісти за парту. У всьому цьому допоможе репетитор від нашої Студії знань «Репетитор».

Подготовка к школе

Які функції репетитора на уроках при підготовці до школи?

Дискусії на тему, чи важливо, щоб дитина йшла до школи і вже вміла рахувати, писати, читати, ведуться багато років. Одні батьки стверджують, що варто дати дошкільнику час насолодитися дитинством і не варто змушувати його займатися ще до 1-го класу. Інші впевнені, що чим більше син або дочка будуть знати і вміти, тим легше їм буде вчитися в перших класах. Раціональна ланка присутня в обох варіантах, однак, репетитор необхідний для того, щоб:

Налаштувати дитину на подальше навчання

Прибрати страх перед складними завданнями

Вселити впевненість у собі та у власних силах

Саме такі основні функції покладаються на репетитора з підготовки до школи. Результатом занять в подальшому стає відсутність страху перед шкільною партою і легка адаптація до нових умов і вимог.

Чим буде займатися дитина з репетитором?

Заняття з підготовки до школи в нашій Студії знань «Репетитор» ведуться за наступними напрямками:

Увага

Логіка

Рахунок

Письмо

Читання

В рамках занять з репетитором дитина вчиться правильно тримати руку, мислити логічно і впевнено справлятися з усіма труднощами. Новітні методики, які підбираються нашими вчителями індивідуально, дозволяють підготувати молодшого школяра за будь-якими програмами, починаючи від Ростка та Інтелекту, і закінчуючи British International School.

Перша зустріч безкоштовно

Чому варто звернутися до репетитора?

Подготовка к школе

5 років - це прекрасний вік, коли дитина буквально вбирає нову інформацію. Саме в цей період рекомендується починати готуватися до школи. Робити це потрібно дуже обережно, систематично і з урахуванням індивідуальних особливостей.

Часто батьки просто не мають часу на регулярні заняття, або ж не вміють просто, цікаво пояснити матеріал. А буває і так, що дитина краще сприймає інформацію від сторонніх людей, ніж від батьків. І це нормально. Для цього й існують репетитори, які вміють правильно подати інформацію, захопити дошкільника, розуміють сучасні вимоги системи освіти і знають типові проблеми перших років навчання.

Чому наші репетитори?

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

Кожен репетитор пройшов у нас особисту співбесіду

Гарантия результата обучения
Гарантія результату навчання

Використовуємо ефективні методики і новітні інструменти

Персональный менеджер
Персональний менеджер

допоможе в будь-якій ситуації і правильно організує навчальний процес

Залишити заявку