Початкова школа

Початкова школа сама по собі є великим стресом для дитини. Нова обстановка, нові правила, ще й великий потік інформації, яку необхідно зрозуміти, засвоїти і навчитися застосовувати на практиці - все це не просто дається багатьом дітям. І тут на допомогу приходить репетитор початкових класів, який допоможе впоратися зі стресом, зрозуміти складний матеріал і налагодити процес навчання.

Начальная школа

Чи необхідний репетитор початкової школи?

На перший погляд здається, що програма початкової школи максимально проста, в ній немає складних тем, а відповідно дитина впорається самостійно. При цьому багаторічний досвід репетиторів показує, що і в початковій школі є завдання, які викликають певні труднощі. наприклад:

ЗАПИС КОРОТКОЇ УМОВИ ЗАДАЧІ
(Часто школярі не розуміють, як виділяти ключові слова);

ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ
(прочитати - ще пів біди, а переказати про що читав - для деяких учнів велика проблема);

ШВИДКІСТЬ ЧИТАННЯШВИДКІСТЬ ЧИТАННЯ
(Незважаючи на те, що нормативи з техніки читання скасували, діти вже в першому класі повинні читати досить побіжно, щоб встигати за своїми однолітками).

Репетитори для 2 класу відзначають, що труднощі виникають і з рівняннями, діленням і множенням, багатьма іншими темами, які з'являються на другому році навчання.

Що пропонують наші репетитори початкової школи?

Что предлагают наши репетиторы начальной школы?

І психологи, і вчителі не рекомендують залишати всі перераховані вище труднощі без уваги, під егідою «ще не готовий», «пізніше зрозуміє» і т.д. Множення і коротку умову задачі учень може і зрозуміє пізніше, але його самооцінка, впевненість у власних силах буде під питанням. І в подальшому, це загрожує іншими проблемами в навчанні.

Репетитори початкової школи від Студії знань - це фахівці, які досконально знають особливості віку і сприйняття маленьких учнів, мають колосальний досвід в роботі з дітьми та знають як просто і доступно пояснити будь-яку тему. Практика показує, що 2-4 занять достатньо, щоб підтягнути рівень знань, а відповідно і повернути молодшому школяреві впевненість у власних силах.

Репетитор початкових класів гарантує:

індивідуальний підхід

безкоштовну першу зустріч

зручну систему взаємодії між репетитором, молодшим школярем і батьками

оптимальний план роботи, спрямований на швидке, але якісне вирішення поставлених завдань

зручність в побудові графіка занять

100% результат

Перша зустріч безкоштовно

Чому наші репетитори?

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

Кожен репетитор пройшов у нас особисту співбесіду

Гарантия результата обучения
Гарантія результату навчання

Використовуємо ефективні методики і новітні інструменти

Персональный менеджер
Персональний менеджер

допоможе в будь-якій ситуації і правильно організує навчальний процес

Залишити заявку