Англійська 30+

Студія знань "Репетитор" надає послуги репетиторства з іноземних мов. Ви заговорите англійською або німецькою в рази швидше, якщо позаймаєтеся з професійним репетитором. Іноземна мова розширює Ваше коло спілкування, прибирає кордони. Як ми це робимо? Все просто! Ми разом з Вами ставимо за мету, визначаємо обсяг, тематику, промовляємо як ми будемо вчитися, і виконання даних пунктів незмінно призводить до очікуваного результату.

Ми знаємо на власному досвіді, що Ви не захочете відвідувати курси іноземних мов разом зі школярами або студентами, по-скільки швидкість, тематика, і взагалі в цілому Ваша думка істотно відрізняється від інших людей в групі. Індивідуально Ви будете багато говорити, Ви зможете, не соромлячись уточнювати, перепитувати, і сміливо признаватися в своїх помилках, а це вкрай важливо для досягнення результату. На курсах Ви знайдете спілкування, але швидше за все, що це буде просто людське спілкування і увага до Вашої особистості, ніж вивчення англійської мови. Професійний репетитор Студії знань в процесі навчання обов'язково враховує Вашу зайнятість, Ваші інтереси та можливості.

І ще, ми впевнені, схильність до мов є у кожної людини, ось тільки результат залежить від кількості повторень і не більше.