Англійська для школярів

Ми раді запропонувати Вам індивідуальні заняття з репетитором з англійської мови. В нашій Студії знань "Репетитор" працюють справжні професіонали і Ви можете бути впевнені в результаті.

Незважаючи на те, що багато шкіл вибирають підручник на свій розсуд, але при цьому в рамках державної програми з англійської мови, допомога репетитора може бути необхідна.

Репетитори з англійської мови працюють за кількома напрямками:

  • англійська для 5-11 класу
  • англійська на ДПА
  • англійська на ЗНО

У відповідно до кожного з цих напрямків репетитор визначає наповнення індивідуальної програми. Ми обов'язково проводимо вхідне тестування для визначення рівня знань, щоб Ви бачили динаміку. Заняття з репетитором навіть в 5 класі будуть цікавими і ефективними. Звертаємо Вашу увагу, що наша місія - підтягнути упущений матеріал, зробити так щоб дитина навчилася користуватися словником, зрозумів як користуватися підручником, допомогти завчити неправильні дієслова або граматичні структури. Якщо дитина в 5 класі зрозуміє принцип зміни дієслів в теперішньому, майбутньому, минулому часі, то в наступних класах буде накопичуватися тільки лексика. А з нашим репетитором дитина зрозуміє і запам'ятає назавжди ЯК вчити слова, тексти, вірші.