Іноземні мови

Незнання англійської мови сьогодні - це вже неприпустима розкіш. Англійська мова необхідна майже на кожному кроці. З нашими репетиторами навчання англійської відбувається на багато швидше, ніж на курсах. Якісно засвоїти граматику, вивчити слова у Вашому темпі та згідно з метою - це наша головна задача. Репетитор з англійської вміє правильно мотивувати, щоб Ви зуміли перемогти лінощі та навчились розмовляти, розуміти та писати англійською мовою. 

Иностранные языки

Послуги репетитора з іноземних мов від Студії знань "Репетитор":

сучасні новітні методики, які довели свою ефективність

індивідуальний підхід, що враховує вік, можливості, і здібності учня

репетитори і носії іноземної мови з відповідною освітою, які мають досвід і бажання навчати

Перша зустріч безкоштовно

Репетитор з англійської мови для школярів допоможе в наступних ситуаціях:

Репетитор по английскому языку для школьников поможет в следующих ситуациях:

Підтягнути програму по школі або поглиблено вивчати англійську, а може підвищити бал або підготуватися до ЗНО - з такими проблемами до нас найчастіше звертаються батьки.

Шкільна програма з англійської мови скрізь однакова, але не завжди цікава та ефективна. Діти різні, а відповідно і мову викладати потрібно по-різному. Адже в одних краще розвинена зорова пам'ять, іншим необхідно чути, третім - тільки постійно промовляти.

Всі ці особливості обов'язково враховуються репетиторами з англійської в нашій Студії знань. Програма навчання розробляється індивідуально для кожного учня, а відповідно високий результат гарантований вже з перших занять.

Репетитор з англійської для студентів

Репетитор по английскому для студентов

Сучасна молодь прогресивна і намагається сягнути максимальних висот. Часто для їх підкорення вкрай необхідна англійська мова. Практика в інших країнах, обмін досвідом з іноземними студентами, здача міжнародних іспитів (IELTS або TOEFL, GMAT), і навіть топ посада у великій міжнародній компанії - все це пов'язано з англійською мовою.

Репетитори нашої Студії знань навчать писати, читати та розмовляти англійською вільно і без страху.

Залежно від цілей вивчення мови, ми складаємо оптимальну програму занять і гарантовано досягнемо їх.

СКАЙП или ВЖИВУЮ
ОНЛАЙН або НАЖИВО

Заняття з репетитором можуть проходити онлайн по скайпу із застосуванням нових технологій або наживо в офісі або у Вас вдома. У деяких випадках ефективно і комбінування форм навчання.

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

З 10 претендентів ми приймаємо на роботу максимум 1 репетитора. Багато репетиторів з мережі зацікавлені в отриманні легкого заробітку, і самі не знають до якого кінцевого результату вони з Вами йдуть. Ми обов'язково перевіряємо освіту, досвід, вміння, знання, посвідчення особи та стан здоров'я вчителя.

Бесплатная первая встреча
Безкоштовна перша зустріч

На першій зустрічі відбувається знайомство, тестування, визначення мети занять, підписання договору. Ми рекомендуємо, щоб на зустрічі були присутні хтось із батьків, учень і вчитель.

Мини-классы в центре Киева
Міні-класи в центрі Києва

Ви завжди можете відвідати наш офіс, подивитися наші класи, познайомитися з нами, вирішити будь-які організаційні питання. Ваша дитина може займатися у нас в офісі за затвердженим графіком. Ми створили всі умови, щоб учень не відволікався та був максимально зосереджений на уроці.

Персональный менеджер
Персональний менеджер

З моменту підписання договору всі моменти щодо графіку, організації занять, контролю динаміки, комунікації з батьками візьме на себе наш менеджер. Ви можете в будь-який момент додати / змінити предмет, кількість годин, аргументовано замінити вчителя, призупинити заняття, зателефонувавши Вашому персональному менеджеру.

Гарантия результата
Гарантія результату

Наші репетитори, як і батьки, налаштовані насамперед на результат. На першій зустрічі батьки вже будуть знати, до якої мети ми йдемо і скільки необхідно часу, щоб досягти цієї мети. Ми намагаємось зробити все, що від нас залежить і допомогти учневі.

Чому наші репетитори?

Проверенные репетиторы
Перевірені репетитори

Кожен репетитор пройшов у нас особисту співбесіду

Гарантия результата обучения
Гарантія результату навчання

Використовуємо ефективні методики і новітні інструменти

Персональный менеджер
Персональний менеджер

допоможе в будь-якій ситуації і правильно організує навчальний процес

Залишити заявку