Репетиторські послуги

Вам потрібно знайти репетитора з математики? Ви пропустили школу з будь-яких причин? Ми готові точково допомогти Вашій дитині засвоїти упущений матеріал з математики, фізики, хімії, біології, української або іноземної мови. Наші репетитори шляхом застосування методичних інструментів допомагають учню легко підігнати шкільну програму та без страху продовжувати навчання в школі. А якщо Ваша мета – вивчити предмет поглиблено для майбутньої професії, тоді заняття з нашими репетиторами буде правильним вибором.  

Репетитор початкової школи допоможе визначити що саме дійсно не розуміє або не знає дитина. Діти часто через страх можуть не говорити батькам про труднощі, які вони відчувають. Наші перевірені репетитори, які спеціалізуються саме на навчанні дітей молодшої школи (1-4 класи), вміють зацікавити та зробити навчання доступним.

Підготовка до ЗНО та ДПА з нашими репетиторами – це гарантія якісного засвоєння матеріалу та високого балу на тестуванні. Підготовка до ЗНО та ДПА з наступних предметів: математика, українська мова, англійська мова, хімія, фізика, біологія.

Иностранные языки

Іноземні мови

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що Вас навчає професіонал і Ви абсолютно точно досягнете результату, а саме - почнете вільно говорити англійською або німецькою мовою. Найбільш популярними сьогодні є англійська та німецька мова. Однак, у нас працюють також репетитори з французької, іспанської, польської мов. І пам'ятайте, вивчення іноземної мови - це прокачування «м'язів» Вашого мозку, чим більше навантаження, тим Ви сильніше, вище і швидше.

Подготовка к ЗНО и ДПА

Підготовка до ЗНО та ДПА

Підготовка до ЗНО та ДПА з репетитором з основних предметів: математика, українська мова, історія, англійська мова, хімія, фізика, біологія.

Школьные предметы

Шкільні предмети

Наші репетитори з математики, хімії, фізики, біології, історії, української або іноземної мови, як досвідчені фахівці можуть легко та цікаво пояснити пропущені теми та підігнати шкільну програму. Запишіться на Першу безкоштовну зустріч!

Начальная школа

Початкова школа

Репетитор початкової школи допоможе визначити, що саме дійсно не розуміє або не знає дитина. Діти часто через страх можуть не говорити батькам про труднощі, які вони відчувають. Наші перевірені репетитори, які спеціалізуються саме на навчанні дітей молодшої школи 1-4 класи, вміють зацікавити та зробити навчання доступним.

Подготовка к школе

Підготовка до школи

Наш репетитор навчить первинних навичок читати, рахувати, писати. Але найголовніше, репетитор правильно налаштує дитину на навчання в школі, прибере страх і допоможе стати більш впевненим у собі в школі.