Підготовка до ДПА/ЗНО в групі

Пропонуємо пройти підготовку до ЗНО 2022 з математики та української мови. Успішно скласти ЗНО з математики та української мови допоможе завчасна та грунтовна підготовка з професійними викладачами нашої Студії. Підготовка до ЗНО включає опрацювання ключових тем та відпрацювання всіх завдань ЗНО. Так само проходження будь-якого з наших курсів додасть учневі впевненості у власних силах шляхом шліфування завдань, навчання стратегії проходження і виконання завдань в певній послідовності, що забезпечить високий бал на ЗНО.

Групи формуються відповідно до поточного рівня знань, який визначається на вхідному тестуванні. Ви можете обрати зручний формат навчання: по буднях або на вихідних. 

Також звертаємо Вашу увагу, що з 2021 року всі випускники обов'язково будуть складати ЗНО з математики та української мови, літератури. Але в кожного буде вибір: Профіль або Стандарт. Це означає, наприклад, що якщо випускник планує вступати до ВУЗу, де вимагається результат ЗНО з математики, то необхідно складати Профільний рівень з математики. В іншому випадку абітурієнт складає ЗНО на рівні Стандарту. Радимо, перевірити вимоги майбутнього ВУЗу за обраною спеціальністю.

Ми формуємо групи саме за таким принципом: Рівень Стандарт або Профільний рівень. 

ДПА 2022 Українська
Відкрито набір
6 учнів
1600 грн/місяць
ДПА 2022 Математика
Відкрито набір
6 учнів
1600 грн/місяць
ЗНО 2022 Українська
Відкрито набір
Будні або Вихідні
2320 грн/місяць
ЗНО 2022 Математика
Відкрито набір
Будні або Вихідні
2320 грн/місяць
зно історія
Відкрито набір
Будні або Вихідні
2320 грн/місяць
Підготовка ЗНО 10 занять
20 годин
Індивідуально
500 грн/год.

Курси будуть корисні:

  • Якщо потрібно грунтовно підготуватись до ЗНО на 185+ балів
  • Якщо упущено багато матеріалу в попередні класах
  • Якщо шукаєте якісну підготовку за вигідною ціною
Как мы гарантируем высокий результат?
Подготовка к ЗНО с репетитором по данной программе предполагает проработку тестовых заданий, разбор типовых заданий и обучение методологии сдачи теста на высокий балл. План занятий разрабатывается в индивидуальном порядке, так как мы учитываем способности и возможности конкретного ученика. Безусловно, если ученик в среднем в школе по математике успевал на 5-6 баллов, то ему будет сложно вложиться в данную программу.   Наши профессиональные репетиторы проводят подготовку по математике, географии, украинскому

Подготовка к ЗНО и ДПА предполагает проработку тестовых заданий, разбор всех типовых заданий и обучение методологии сдачи теста на высокий балл. План занятий разрабатывается в опытными методистами преподавателями, так как мы учитываем способности и возможности всех учеников.   

Наши профессиональные преподаватели проводят подготовку к ЗНО и ДПА по всем школьным предметам: математике, украинскому, английскому, истории, физике и химии. 

На занятиях будет рассмотрена не только теоретическая база, но и методы решения математических задач, принципы написания качественных сочинений, алгоритм запоминания дат по истории и многое другое.

Вы можете получить бесплатную консультацию касательно выбора формата подготовки к ЗНО, позвонив нам. 

Особливості пакетів

Репетитори та викладачі з підготовки до ЗНО 2022 - це професіонали високого рівня, які спеціалізуються саме на підготовці до ЗНО та ДПА.

Заняття в індивідуальному форматі або в міні-групах до 6 учнів.

Онлайн або наживо на Печерську та Оболоні

Кількість годин курсів розрахована, виходячи з середнього показника успішності учнів

Перша зустріч + тестування безкоштовно

Персональний менеджер, який контролює динаміку і результат

Досвідчені учителі та викладачі 

Почати індивідуальні заняття Ви можете в будь-який час

Триває реєстрація до груп з підготовки до ЗНО та ДПА на вересень 2021. Телефонуйте або залишайте заявку нижче.