Підготовка ЗНО 10 занять

Успішно скласти ЗНО з математики допоможе цей пакет "Підготовка за 10 занять". Продукт включає опрацювання ключових тем та відпрацювання завдань ЗНО. Так само проходження даної програми додасть учневі впевненості у власних силах шляхом шліфування завдань, навчання стратегії проходження і виконання завдань в певній послідовності, що забезпечить високий бал на ЗНО.

Підготовка ЗНО 10 занять
20 годин
по 60 хв
7000 грн.
ЗНО 2021 математика
Набору немає
-
-

Дана програма буде корисна:

  • Якщо до дати проведення ЗНО залишилося мало часу
  • Якщо учень розгублений, знаходиться в стресі, думає, що нічого не пам'ятає / не знає
  • Якщо учень потрібно заповнити прогалини в знаннях.
Як ми гарантуємо високий результат?
Подготовка к ЗНО с репетитором по данной программе предполагает проработку тестовых заданий, разбор типовых заданий и обучение методологии сдачи теста на высокий балл. План занятий разрабатывается в индивидуальном порядке, так как мы учитываем способности и возможности конкретного ученика. Безусловно, если ученик в среднем в школе по математике успевал на 5-6 баллов, то ему будет сложно вложиться в данную программу.   Наши профессиональные репетиторы проводят подготовку по математике, географии, украинскому

Підготовка до ЗНО з репетитором по даній програмі передбачає опрацювання тестових завдань, розбір типових завдань і навчання методології складання тесту на високий бал. План занять розробляється в індивідуальному порядку, так як ми враховуємо здатності і можливості конкретного учня. Безумовно, якщо учень в середньому в школі з математики встигав на 5-6 балів, то йому буде складно вкластися в цю програму.

Наші професійні репетитори проводять підготовку з математики, географії, української та англійської, історії, фізики та хімії.

На заняттях буде розглянута не тільки теоретична база, а й методи рішення математичних задач, принципи написання якісних творів та багато іншого.

Особливості пакетів

Репетитори з ЗНО 2021 - професіонали високого рівня, що спеціалізуються на підготовці до тестування

Заняття в індивідуальному форматі

Онлайн або наживо

Кількість годин розраховане виходячи з середнього показника успішності

Перша зустріч + тестування безкоштовно

Персональний менеджер, який контролює динаміку і результат

Досвідчені вчителі

Почати заняття в будь-який час

Почніть заняття з репетитором по одній з Програм вище, зателефонувавши нам або залишивши заявку нижче.