Англійська для математики

Репетитор англійської для математики – послуга досить нова, й тому стає популярнішою з кожним роком. Ми, розуміючи сучасні реалії та враховуючи запити від батьків, створили авторську програму «Англійська для математики за 10 занять».

Кому необхідна програма «Англійська для математики» з репетитором?

Наша авторська програма «Англійська для математики» розрахована на студентів закордонних ВУЗів, абітурієнтів та учнів 9-10 класів. Якщо Ваша дитина збирається вступати до ВУЗу закордоном, ця програма буде дуже доречною. На заняттях наш кваліфікований репетитор англійської мови допоможе засвоїти математичну лексику та граматику, необхідну для вивчення математики за кордоном. Таким чином подальше навчання за цим предметом буде відбуватись набагато легше та швидше.

Що ми пропонуємо в рамках цієї програми?

  • 10 занять

  •           Засвоєння математичної термінології/лексики

  •           Відточення загальної англійської

  •           Усунення мовного бар'єра

Ви зможете на лекціях у ВУЗі не тільки легко розуміти про що говорить лектор, а й зможете в ході лекції ставити питання та правильно формулювати власні думки.

Навіщо втрачати цілий рік, відвідуючи звичайні підготовчі курси англійської мови при обраному ВУЗі, якщо можна скласти іспит на знання англійської мови в Києві й одразу вступити на 1 курс. Час – це найцінніше, що ми маємо. А для того, щоб бути впевненим в собі та одразу розпочати навчання в університеті, Вам потрібно лише обрати нашу програму «Англійська для математики за 10 занять».