Не відкладайте на «потім»

date

РепетиторДо нас звернулась мама учня 7 класу. Кейс абсолютно реальний, і так, доволі розповсюджений зараз…  

Відкриємо Вам секрет, що більшість учнів в 7-8 класі починають серйозно відставати по школі, особливо страждає математика, фізика, хімія. Тож якщо у Вас схожа ситуація, сильно не переймайтесь, бо Ви така не одна, а більшість учнів в цьому віці «забивають» на навчання. Але просто заспокоїтись і чекати на диво не варто. Краще звернутись по допомогу до репетитора, щоб допомогти дитині розуміти поточний матеріал, бо в іншому випадку Ваша дитина буде просто гаяти час на уроках, далі все буде тільки погіршуватись.

До нас по допомогу звернулась мама учня 7 класу. Мамі нас рекомендували знайомі, тому мама була готова до нашого чіткого підходу. Всі разом ми визначили мету занять, тому що після вхідного тестування мама побачила, що нерозуміння матеріалу пішло ще з 5 класу. Зауважимо, що поточний бал («4») у школі, та й у нас на тестуванні підтвердився. Коли ми запитали в учня, що він робить в школі на уроках математики, він відповів, що просто не розуміє і тихенько сидить.  

До речі, це не виключення. В 5 класі, коли починається середня «доросла» школа, коли за дітьми вже не ходять по п'ятах вчителі (не записав ДЗ – твої проблеми), діти все ще не можуть звикнути / не хочуть розуміти, що тепер вони самі по собі і треба бути більш організованим, щоб все встигати.

Спочатку мама визначила графік занять 2 рази на тиждень по 2 години (алгебра та геометрія разом), щоб інтенсивно наздогнати матеріал. Але ми рекомендували розділити алгебру та геометрію на різні дні, щоб навести лад в голові дитини. Вже після 2 заняття учень почав робити успіхи, і зізнався, що нарешті він «в темі». Бачили б Ви його очі та реальну радість від такого ефекту.

Нагадаємо батькам, що саме з 5 класу починаються дроби, і далі більшість тем 6 та 7 класу пов’язані з дробами. Тому якщо в 5 класі не зрозумів дроби, то далі тільки плутанина.

Ми розуміємо, що важко знайти час та приділити увагу успіхам в школі. А на питання «Як справи в школі» всі, як один, кажуть батькам «що все відмінно» J, тільки чомусь в табелі геть інша «картина». Тому не відкладайте на «потім» те, що легше опрацювати зараз.

В нашій Студії знань Ви можете замовити 2-3 заняття з репетитором, яких буде достатньо дитині, щоб опрацювати певні теми. Зовсім необов’язково «підсаджуватись» на репетитора, і ми насправді проти «вічного» репетитора.