Викладач чи репетитор: з ким дитина буде обожнювати навчатися?

date

     Хто знає, як і коли це відбулося, але в сучасному побуті поняття «викладач» та  «репетитор» вважають словами-синонімами. Насправді це зовсім не так. Ми поговоримо про те, чим відрізняється викладач від репетитора, і хто з них зацікавить вашу дитину у навчанні.

     Викладач — це працівник ВНЗ, який навчає та виховує дітей згідно затвердженої загальної програми. Робота викладача полягає в тому, щоб дати дитині загальне уявлення з предмету, який викладає. Перевагою такого підходу є те, що усі учні мають однакові можливості отримати знання та навички з комунікації в колективі. Одночасно мінусом є те, що викладач не підлаштовується під індивідуальні потреби дитини та цим самим може відбити у дитини бажання навчатися.

Репетитор досконало володіє дисципліною, яку викладає, знається на психології та соціології. На практиці це означає, що додатково навчаючись з репетитором, дитина дізнається останні наукові напрацювання з дисципліни. Репетитор навчає учня за шкільною програмою, але з урахуванням побажань та індивідуальних особливостей сприйняття інформації. Такий підхід дозволяє детальніше зупинятися на «слабких місцях» в знаннях дитини, вивчати предмет у зручному темпі та мотивувати дитину заглиблюватися в дисципліну. Важливо не плутати поняття «викладач» та «репетитор». Перший зазвичай викладає в університеті за методичкою, а другий — допомагає дитині досконало засвоїти предмет, набути навички та вміння. Якщо викладача наймає місцевий орган освіти, вибір репетитора — відповідальність батьків. Зараз на ринку є багато фріланс-викладачів та репетиторів, які обіцяють миттєві знання та успішне складання іспитів. Брак часу та одночасне бажання дати дитині найкраще часто можуть призвести до вибору некваліфікованого репетитора.

Щоб цього не сталося, звертайтеся до Студії Знань "Репетитор", в якій працюють учителі, документи та компетенції яких ретельно перевірили, а за результатами їхньої роботи уважно слідкує методист Студії.  

Навчаючись з репетитором від «Студії Знань», Ваша дитина з нетерпінням чекатиме наступного заняття!